Program

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
39 - 68
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

Smart Basketball Team - ACS NBS Cluj-Napoca

(TURNEUL FINAL, GRUPA 1)
10:00
Turneul Final U16
2023-2024
Sepsi Arena Sfântu Gheorghe

ACS NBS Cluj-Napoca - Smart Basketball Team

(TURNEUL FINAL, GRUPA 1)
18:00
Turneul Final U16
2023-2024
Sepsi Arena Sfântu Gheorghe

ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe - ACS NBS Cluj-Napoca

(TURNEUL FINAL, GRUPA 1)
12:00
Turneul Final U16
2023-2024
Sepsi Arena Sfântu Gheorghe

ACS NBS Cluj-Napoca - Dan Dacian București

Results

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
0 - 20
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team – ACS NBS Cluj-Napoca

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
35 - 68
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

CSȘ Bega Timișoara - ACS NBS Cluj-Napoca

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
78 - 40
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
89 - 43
Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS NBS Cluj-Napoca - CSȘ Sfântu Gheorghe

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
53 - 84
Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

LAPI Dej - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
67 - 79
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Tg. Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
60 - 32
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

ACS NBS Cluj-Napoca - CSȘ Sibiu

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
30 - 64
Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej

CSȘ Sf. Gheorghe – ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
60 - 37
Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej

ACS NBS Cluj-Napoca – LAPI Dej

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
73 - 31
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

NBS Cluj-Napoca - Smart Basketball Team

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
76 - 58
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

NBS Cluj-Napoca - CSȘ Bega Timișoara

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
71 - 77
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Gladius Mureșul Tg. Mureș - NBS Cluj-Napoca

(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
24 - 81
Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj - Dan Dacian București

(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
38 - 54
Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

CSȘ Premium Sibiu - ACS NBS Cluj

(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
30 - 46
Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj - Smart Basketball Team

(CNU14, Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
45 - 12
Faza 1 U14
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj - Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
64 - 60
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

ACS Gladius Târgu Mureș – ACS NBS Cluj

(CNU14, Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
105 - 39
Faza 1 U14
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj - ACS Rookies Oradea

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
63 - 54
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

ACS NBS Cluj – Smart Basketball Team

(CNU14, Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
57 - 9
Faza 1 U14
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj - CSM Târgu Mureş

(CNU14, Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
32 - 71
Faza 1 U14
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

MP Sport Timișoara - ACS NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
32 - 69
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

CSȘ Sibiu – ACS NBS Cluj

(FAZA 1, TURNEUL 2)
52 - 59
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

LT Lucian Blaga Reghin – ACS NBS Cluj

(FAZA 1, TURNEUL 2)
42 - 38
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj – Smart Basketball Team

(FAZA 1, TURNEUL 2)
22 - 88
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Gladius Lucky Dragons Tg. Mureș – ACS NBS Cluj

(FAZA 1, TURNEUL 2)
95 - 16
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj – ACS LA Baschet Cluj-Napoca

(FAZA 1, TURNEUL 2)
45 - 46
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

LPS Alba Iulia – ACS NBS Cluj

(FAZA 1, TURNEUL 1)
40 - 46
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj – LT Lucian Blaga Reghin

(FAZA 1, TURNEUL 1)
36 - 39
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj – Smart Basketball Team

(FAZA 1, TURNEUL 1)
18 - 99
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Gladius Lucky Dragons Tg. Mureș – ACS NBS Cluj

(FAZA 1, TURNEUL 1)
81 - 19
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj – ACS LA Baschet Cluj-Napoca

(FAZA 1, TURNEUL 1)
47 - 45
CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

LPS Alba Iulia – ACS NBS Cluj

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
45 - 64
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

Smart Basketball Team - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
48 - 70
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

CSȘ Bega Timișoara - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
64 - 61
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
64 - 47
Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca - Smart Basketball Team

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
82 - 36
Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca - CSȘ Bega Timișoara

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
47 - 80
Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

LAPI Dej - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
52 - 58
Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej

Smart Basketball Team - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
41 - 67
Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej

CSȘ Bega Timișoara - ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
54 - 38
Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej

ACS NBS Cluj-Napoca - LAPI Dej

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 2)
29 - 78
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team vs. ACS Napoca Baschet School

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 2)
77 - 4
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Napoca Baschet School vs. ACS BC Sirius Târgu Mureș

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 1)
84 - 20
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Napoca Baschet School Cluj vs. Smart Basketball Team Cluj

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 1)
9 - 108
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS BC Sirius Târgu Mureș vs. ACS Napoca Baschet School Cluj

(10)
28 - 60
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

LPS Alba Iulia vs ACS NBS Cluj-Napoca

(9)
42 - 51
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

CSS Sfantu Gheorghe vs ACS NBS Cluj-Napoca

(8)
56 - 24
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca vs ACS Primo Mega Ball Pitesti

(7)
23 - 62
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team vs ACS NBS Cluj-Napoca

(6)
64 - 43
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca vs ACS KSE Tg Secuiesc

(5)
47 - 30
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca vs LPS Alba Iulia

(4)
49 - 43
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca vs CSS Sfantu Gheorghe

(3)
20 - 84
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Primo Mega Ball Pitești vs ACS NBS Cluj-Napoca

(2)
81 - 30
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca vs Smart Basketball Team

(1)
47 - 41
CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS KSE Tg Secuiesc vs ACS NBS Cluj-Napoca

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
96 - 50
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

Smart Basketball Team vs. NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
86 - 12
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

NBS Cluj vs. LAPI Dej

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
36 - 84
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

CSȘ Sibiu vs. NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
18 - 43
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

LAPI Dej vs. NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
33 - 67
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

NBS Cluj vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
68 - 34
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

NBS Cluj vs. CSȘ Sibiu

VREI SĂ AFLI NOUTĂȚILE SMART?

ÎNSCRIE-TE LA NEWSLETTER!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.