Results

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Etapa 5)
44 - 53
Faza 3 U16
2023-2024
Colegiul Național ”Iulia Hașdeu” București

ACS Dan Dacian București - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Etapa 4)
60 - 56
Faza 3 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș - Smart Basketball Team

(FAZA 3 NAȚIONALĂ)
66 - 19
Faza 3 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș – CSȘ Sibiu

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
67 - 50
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Gladius Târgu Mureș – CSȘ Bega Timișoara

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
54 - 56
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Gladius Târgu Mureș – Smart Basketball Team

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 3)
78 - 40
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 3 NAȚIONALĂ)
30 - 55
Faza 3 U16
2023-2024
Centrul Sportiv „Tomis” Constanța

CSM Constanța - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 3 NAȚIONALĂ)
46 - 76
Faza 3 U16
2023-2024
Sala ”Octavian Dimofte” București

Sportul Studențesc București - ACS Gladius Târgu Mureș

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
60 - 37
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

Smart Basketball Team – ACS Gladius Târgu Mureș

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
33 - 56
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

CS Universitatea Cluj - ACS Gladius Târgu Mureș

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
26 - 67
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș - LT Lucian Blaga Reghin

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
56 - 63
Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

Smart Basketball Team - ACS Gladius Tg. Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
62 - 37
Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS Gladius Tg. Mureș - CSȘ Sfântu Gheorghe

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
67 - 79
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Tg. Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
49 - 65
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

CSȘ Sibiu - ACS Gladius Tg. Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
56 - 29
Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

ACS Gladius Tg. Mureș - LAPI Dej

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
39 - 41
Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej

ACS Gladius Tg. Mureș – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
17 - 57
Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej

CSȘ Sfântu Gheorghe – ACS Gladius Tg. Mureș

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
47 - 70
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

CSȘ Bega Timișoara - Gladius Mureșul Tg. Mureș

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
37 - 56
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team - Gladius Mureșul Tg. Mureș

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
71 - 77
Faza 1 U17
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Gladius Mureșul Tg. Mureș - NBS Cluj-Napoca

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
64 - 60
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

ACS Gladius Târgu Mureș – ACS NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
64 - 24
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

ACS Gladius Târgu Mureș – CSȘ Sibiu

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
41 - 57
Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe

LAPI Dej – ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
50 - 59
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș - CSȘ Bega Timișoara

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
54 - 49
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș - Smart Basketball Team

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
64 - 61
Faza 1 U17
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș

ACS NBS Cluj-Napoca - ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
57 - 47
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Sporturilor Zăbala (Zabola)

ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe vs. ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
78 - 42
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Sporturilor Zăbala (Zabola)

Smart Basketball Team vs. ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
53 - 52
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Sporturilor Zăbala (Zabola)

ACS Gladius Târgu Mureș vs. LT Lucian Blaga Reghin

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
61 - 49
Faza 2 U14
2022-2023
Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș vs. ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
48 - 53
Faza 2 U14
2022-2023
Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Târgu Mureș

ACS Gladius Târgu Mureș vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
41 - 57
Faza 2 U14
2022-2023
Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Târgu Mureș

LT Lucian Blaga Reghin vs. ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
67 - 73
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Parcul Tineretului Reghin

ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe vs. ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
84 - 43
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Parcul Tineretului Reghin

Smart Basketball Team vs. ACS Gladius Târgu Mureș

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
49 - 52
Faza 2 U14
2022-2023
Sala Parcul Tineretului Reghin

ACS Gladius Târgu Mureș vs. LT Lucian Blaga Reghin