Program
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
71 - 48Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu N/A LAPI Dej - CSȘ Sfântu Gheorghe |
Results
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
53 - 30Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș N/A LAPI Dej - CSȘ Sibiu |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 4)
53 - 84Faza 2 U16
2023-2024
Sala Sporturilor Târgu Mureș N/A LAPI Dej - ACS NBS Cluj-Napoca |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
54 - 50Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu N/A Smart Basketball Team - LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 3)
56 - 29Faza 2 U16
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu N/A ACS Gladius Tg. Mureș - LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
21 - 56Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej N/A CSȘ Sibiu – LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
60 - 37Faza 2 U16
2023-2024
LAPI Dej N/A ACS NBS Cluj-Napoca – LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
30 - 76Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe N/A LAPI Dej – Smart Basketball Team |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
39 - 60Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe N/A CSȘ Sfântu Gheorghe – LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
41 - 57Faza 2 U16
2023-2024
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe N/A LAPI Dej – ACS Gladius Târgu Mureș |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
41 - 58Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj N/A CSȘ Bega Timișoara - LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
61 - 35Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj N/A Smart Basketball Team - LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
47 - 80Faza 1 U16
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj N/A LAPI Dej - ACS NBS Cluj-Napoca |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
61 - 40Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej N/A LAPI Dej - CSȘ Bega Timișoara |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
48 - 51Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej N/A LAPI Dej - Smart Basketball Team |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
54 - 38Faza 1 U16
2023-2024
LAPI Dej N/A ACS NBS Cluj-Napoca - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 4)
60 - 12Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej - Rapid București |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 4)
16 - 58Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej N/A Agronomia București - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
54 - 6Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej - ACS Deceneu Tulcea |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
33 - 26Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej - Smart Basketball Team |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
36 - 27Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej N/A CS Olimpia București - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 1)
69 - 66Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Sala ”Octavian Dimofte” București N/A CS Olimpia București – LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 1)
44 - 61Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Sala ”Octavian Dimofte” București N/A LAPI Dej – ACS Dan Dacian București |
(FAZA 2, Grupa 1)
24 - 55Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
LAPI Dej N/A CSŞ Sfântu Gheorghe - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 1)
57 - 73Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej - Sportul Studenţesc Bucureşti |
(FAZA 2, Grupa 1)
50 - 56Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
LAPI Dej N/A Smart Basketball Team - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 1)
48 - 69Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe N/A LAPI Dej - CS Olimpia Bucuresti |
(FAZA 2, Grupa 1)
51 - 38Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe N/A ACS Dan Dacian Bucuresti - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 2)
76 - 7Faza 2 U13
2022-2023
BTarena, Sala B N/A LAPI Dej - CS Agronomia Bucureşti |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 2)
11 - 54Faza 2 U13
2022-2023
BTarena, Sala B N/A Rapid Bucureşti - LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
11 - 42Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București N/A Deceneu Tulcea vs. LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
27 - 40Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București N/A Smart Basketball Team vs. LAPI Dej |
(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
47 - 41Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București N/A LAPI Dej vs. Olimpia București |
56 - 35Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Sala ”Octavian Dimofte” București N/A LAPI Dej vs. CSȘ Sfântu Gheorghe |
66 - 67Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Sala ”Octavian Dimofte” București N/A Sportul Studențesc vs. LAPI Dej |
60 - 68Faza 2 (Semifinală) U15
2022-2023
Sala ”Octavian Dimofte” București N/A LAPI Dej vs. Smart Basketball Team |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
44 - 51Faza 1 U15
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej vs. Smart Basketball Team |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
40 - 69Faza 1 U15
2022-2023
LAPI Dej N/A LAPI Dej vs. CSȘ Bega Timișoara |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
47 - 33Faza 1 U15
2022-2023
Sala CSȘ Bega ”Mircea Albu” Timișoara N/A SMART Basketball Team vs. LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
24 - 64Faza 1 U15
2022-2023
Sala CSȘ Bega ”Mircea Albu” Timișoara N/A LAPI Dej vs. CSȘ Bega Timișoara |
(PENTRU LOCURILE 5-8)
51 - 35Turneul Final Faze Eliminatorii U14
2021-2022
Sala Agronomia București N/A Smart Basketball Team vs. LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
37 - 36Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B N/A CSȘ Sibiu vs. LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
86 - 12Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B N/A NBS Cluj vs. LAPI Dej |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
18 - 76Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B N/A LAPI Dej vs. Smart Basketball Team |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
18 - 43Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu N/A LAPI Dej vs. NBS Cluj |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
19 - 44Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu N/A LAPI Dej vs. CSȘ Sibiu |
(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
94 - 11Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu N/A Smart Basketball Team vs. LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
82 - 59Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A ACS Gladius Târgu Mureș vs. LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
39 - 46Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A ABC CSU Sibiu vs. LAPI Dej |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
34 - 75Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A LAPI Dej vs. Smart Basketball Team |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
27 - 79Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A LAPI Dej vs. ACS Gladius Târgu Mureș |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
63 - 47Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A LAPI DEJ vs. ABC CSU Sibiu |
(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
53 - 40Faza 1 U14
2021-2022
LAPI Dej N/A SMART Basketball Team vs. LAPI Dej |
Clasament CNU14, Faza 1, Grupa B
Poz. | Team | PCT | MJ | V | Î | PM | PP | DIF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLADIUS | 12 | 6 | 6 | 0 | 481 | 231 | 250 |
2 | SMART U14 | 10 | 6 | 4 | 2 | 361 | 317 | 44 |
3 | LAPI DEJ | 8 | 6 | 2 | 4 | 269 | 375 | -106 |
4 | ABC CSU SIBIU | 6 | 6 | 0 | 6 | 235 | 423 | -188 |