SMART Under 12
# | Player | Data nașterii | Vârstă | Înălțime | Greutate |
---|---|---|---|---|---|
Adelina Maria Kerecheș | 24 April 2010 | 13 | 158 | - | |
Larisa Maria Harsa | 27 September 2011 | 12 | 161 | - | |
Sânziana Moroianu | 9 June 2011 | 12 | 156 | - | |
Anna-Paulina Brândușan | 23 September 2010 | 13 | 166 cm | 49 kg | |
Panna Pocsai | 12 October 2010 | 13 | 169 cm | - | |
Anamaria Revnic | 22 December 2010 | 13 | 157 cm | 48 kg | |
Lilla Erzsebet Tuson Bodi | 9 August 2010 | 13 | 158,5 cm | 45 kg | |
Ilinca-Andreea Orosan | 1 December 2011 | 12 | 145 cm | 33 kg | |
Hanna Moga | 21 July 2011 | 12 | 155 cm | 39 kg | |
Cristiana-Maria Hațegan | 15 October 2012 | 11 | 155 cm | - | |
3 | Andia-Loredana Câmpean | 25 June 2010 | 13 | 167 cm | 52 kg |
5 | Irina Haba | 28 February 2011 | 13 | 156 cm | 41 kg |
14 | Ana Raluca Chendrean | 18 February 2010 | 14 | - | - |
18 | Tania Laszlo | 10 June 2010 | 13 | 153 cm | 49 kg |
Results
(TURNEUL FINAL, FINALA MICĂ)
41 - 37Turneul Final Faze Eliminatorii U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team - CSM București |
(TURNEUL FINAL, Faze Eliminatorii)
32 - 31Turneul Final Faze Eliminatorii U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj LPS Alba Iulia - Smart Basketball Team |
(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
26 - 42Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj CSȘ Premium Sibiu - Smart Basketball Team |
(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
36 - 61Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team - Dan Dacian București |
(TURNEUL FINAL, GRUPA 2A)
30 - 46Turneul Final U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS NBS Cluj - Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 2)
32 - 27CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj LPS Alba Iulia – Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 2)
42 - 38CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS NBS Cluj – Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 2)
55 - 21CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team – ACS LA Baschet Cluj-Napoca |
(FAZA 1, TURNEUL 2)
38 - 46CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj LT Lucian Blaga Reghin – Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 2)
63 - 35CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team – ACS Gladius Lucky Dragons Tg. Mureș |
(FAZA 1, TURNEUL 1)
31 - 47CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team – LPS Alba Iulia |
(FAZA 1, TURNEUL 1)
36 - 39CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS NBS Cluj – Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 1)
69 - 17CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team – ACS LA Baschet Cluj-Napoca |
(FAZA 1, TURNEUL 1)
35 - 33CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj LT Lucian Blaga Reghin – Smart Basketball Team |
(FAZA 1, TURNEUL 1)
76 - 17CN U12 4X4 Indoor
2023-2024
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team – ACS Gladius Lucky Dragons Tg. Mureș |
(10)
29 - 21CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team vs ACS Primo Mega Ball Pitesti |
(9)
24 - 38CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team vs LPS Alba Iulia |
(8)
48 - 24CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS KSE Tg Secuiesc vs Smart Basketball Team |
(7)
23 - 62CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team vs ACS NBS Cluj-Napoca |
(6)
61 - 27CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj CSS Sfantu Gheorghe vs Smart Basketball Team |
(5)
34 - 40CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS Primo Mega Ball Pitesti vs Smart Basketball Team |
(4)
29 - 33CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj LPS Alba Iulia vs Smart Basketball Team |
(3)
17 - 43CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team vs ACS KSE Tg. Secuiesc |
(2)
81 - 30CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj ACS NBS Cluj-Napoca vs Smart Basketball Team |
(1)
19 - 44CN U12
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj Smart Basketball Team vs CSȘ Sfântu Gheorghe |
(CNU12 FINALA MICĂ)
11 - 17Eliminatorii
2021-2022
Baza BTT Costinești Smart Basketball Team vs. Sportul Studențesc |
(CNU12 SEMIFINALE)
47 - 12Eliminatorii
2021-2022
Baza BTT Costinești Dan Dacian București vs. Smart Basketball Team |
(CNU12 GRUPA)
50 - 5Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Dan Dacian București vs. Smart Basketball Team |
(CNU12 GRUPA)
22 - 19Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Smart Basketball Team vs. MP Sport Timișoara |
(CNU12 GRUPA)
35 - 16Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Sportul Studențesc vs. Smart Basketball Team |
(CNU12 GRUPA)
35 - 7Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Smart Basketball Team vs. Sepsi Sic Sf. Gheorghe |
(CNU12 GRUPA)
16 - 36Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Smart Basketball Team vs. CSȘ Sf. Gheorghe |
(CNU12 GRUPA)
25 - 19Grupa
2021-2022
Baza BTT Costinești Smart Basketball Team vs. CSȘ Sibiu |
Clasament CNU12 4X4, Faza 1, Grupa A
Poz. | Team | PCT | V | Î | PM | PP | DIF |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LPS Alba | 19 | 9 | 1 | 585 | 288 | 297 |
2 | NBS CLUJ | 17 | 7 | 3 | 631 | 342 | 289 |
3 | SMART U12 | 16 | 6 | 4 | 477 | 320 | 157 |
4 | LT BLAGA Reghin | 16 | 6 | 4 | 561 | 333 | 228 |
5 | LA Baschet | 11 | 1 | 9 | 210 | 651 | -441 |
6 | GLADIUS | 11 | 1 | 9 | 246 | 776 | -530 |
CLASAMENT CNU12 4X4, Turneul Final, Grupa 2A
Poz. | Team | PCT | MJ | V | Î | PM | PP | DIF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DAN DACIAN | 6 | 3 | 3 | 0 | 215 | 94 | 121 |
2 | SMART U12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 124 | 117 | 7 |
3 | NBS CLUJ | 4 | 3 | 1 | 2 | 108 | 165 | -57 |
4 | CSȘ Premium Sibiu | 3 | 3 | 0 | 3 | 98 | 169 | -71 |