Echipa de under 13

Echipa de Under 13 a clubului nostru va participa în fiecare an în competițiile interne (Campionatul Național Under 13, turnee amicale), dar și internaționale, dacă situația financiară a clubului o va permite.

Cea mai importantă competiție, Campionatul Național, este programat să se desfășoare începând cu luna noiembrie, fiind structurat pe conferinte zonale, apoi pe regiuni și urmând să se încheie cu Turneul Final.

Clubul nostru a fost prezent la Turneul Final în toate edițiile de campionat la care a luat startul (vezi Palmares).

Antrenor Jakab Ágnes

Naționalitate
rouRomania
Echipa actuală
SMART U12, SMART U13, SMART U14, SMART U15
Foste echipe
SMART U12, SMART U13, SMART U14
Data nașterii
19 July 1994
Vârstă
29

Preparator fizic Vasile Boboș

Naționalitate
rouRomania
Echipa actuală
SMART U12, SMART U13, SMART U14, SMART U15
Data nașterii
1 April 1985
Vârstă
38

Lotul Under 13 sezon 2022-2023

#PlayerData nașteriiVârstăÎnălțimeGreutate
rouAdelina Maria Kerecheș24 April 201013158-
rouLarisa Maria Harsa27 September 201112161-
rouSânziana Moroianu9 June 201112156-
rouAndreea Mihaela Moldovan18 February 201014--
rouAnna-Paulina Brândușan23 September 201013166 cm49 kg
rouPanna Pocsai12 October 201013169 cm-
rouAnamaria Revnic22 December 201013157 cm48 kg
rouIlinca-Andreea Orosan1 December 201112145 cm33 kg
rouHanna Moga21 July 201112155 cm39 kg
rouCristiana-Maria Hațegan15 October 201211155 cm-
3rouAndia-Loredana Câmpean25 June 201013167 cm52 kg
4rouIlinca Brașoveanu20 February 201014162 cm53 kg
5rouIrina Haba28 February 201112156 cm41 kg
14rouAna Raluca Chendrean18 February 201014--
18rouTania Laszlo10 June 201013153 cm49 kg

Program

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
11:00
Faza 2 U13
2023-2024
Sala Sporturilor Antonio Alexe Oradea

Smart Basketball Team - CS Crișul Oradea

Results

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
35 - 46
Faza 2 U13
2023-2024
Sala Sporturilor Antonio Alexe Oradea

Smart Basketball Team - CSȘ Premium Sibiu

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
17 - 51
Faza 2 U13
2023-2024
Sala Sporturilor Antonio Alexe Oradea

Sepsi SIC Sf. Gheorghe - Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
37 - 64
Faza 2 U13
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

CS Crișul Oradea - Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
37 - 49
Faza 2 U13
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

CSȘ Premium Sibiu - Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
81 - 20
Faza 2 U13
2023-2024
Sala CSȘ Sibiu

Smart Basketball Team - Sepsi SIC Sf. Gheorghe

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
60 - 37
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

Smart Basketball Team – ACS Gladius Târgu Mureș

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
39 - 36
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

LT Lucian Blaga Reghin - Smart Basketball Team

(Faza 1 ZONALĂ, Turneul 1)
59 - 11
Faza 1 U13
2023-2024
Sala de Sport “Gladius Lucky Dragons” Târgu Mureș

Smart Basketball Team - CS Universitatea Cluj

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 4)
31 - 33
Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej

Smart Basketball Team - Olimpia București

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 4)
19 - 40
Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej

Deceneu Tulcea - Smart Basketball Team

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
33 - 26
Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej

LAPI Dej - Smart Basketball Team

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
47 - 18
Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej

Smart Basketball Team - CS Agronomia București

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 3)
46 - 20
Faza 2 U13
2022-2023
LAPI Dej

Smart Basketball Team - CS Rapid București

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 2)
52 - 40
Faza 2 U13
2022-2023
BTarena, Sala B

CS Olimpia Bucureşti - Smart Basketball Team

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 2)
62 - 19
Faza 2 U13
2022-2023
BTarena, Sala B

Smart Basketball Team Cluj-Napoca - ACS Deceneu Tulcea

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
13 - 42
Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București

Rapid București vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
27 - 40
Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București

Smart Basketball Team vs. LAPI Dej

(FAZA 2, Grupa 4, Turneul 1)
18 - 69
Faza 2 U13
2022-2023
Sala Agronomia București

Agronomia București vs. Smart Basketball Team

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 2)
29 - 78
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team vs. ACS Napoca Baschet School

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 2)
5 - 71
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS BC Sirius Târgu Mureș vs. Smart Basketball Team

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 1)
84 - 20
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

ACS Napoca Baschet School Cluj vs. Smart Basketball Team Cluj

(FAZA 1 REGIONALĂ, Turneul 1)
75 - 8
Faza 1 U13
2022-2023
Școala Gimnazială ”Ion Agârbiceanu” Cluj

Smart Basketball Team Cluj vs. BC Sirius Târgu Mureș

(TURNEUL FINAL, FINALA MICĂ)
56 - 32
Turneul Final Faze Eliminatorii U13
2021-2022
Sala Sporturilor Târgu Jiu

Rookies Oradea vs. Smart Basketball Team

(TURNEUL FINAL, SEMIFINALE)
39 - 28
Turneul Final Faze Eliminatorii U13
2021-2022
Sala Sporturilor Târgu Jiu

Dan Dacian București vs. Smart Basketball Team

(TURNEUL FINAL, SFERTURI)
47 - 30
Turneul Final Faze Eliminatorii U13
2021-2022
Sala Sporturilor Târgu Jiu

Smart Basketball Team vs. Sportul Studențesc

(TURNEUL FINAL, GRUPA 1D)
42 - 44
Turneul Final U13
2021-2022
Sala Sporturilor Târgu Jiu

CSM Târgu Jiu vs. Smart Basketball Team

(TURNEUL FINAL, GRUPA 1D)
77 - 18
Turneul Final U13
2021-2022
Sala Sporturilor Târgu Jiu

Smart Basketball Team vs. CSȘ Sibiu

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 2)
76 - 58
Faza 3 U13
2021-2022
Sala ”Octavian Dimofte” București

CSȘ Alexandria vs. Smart Basketball Team

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 2)
58 - 40
Faza 3 U13
2021-2022
Sala ”Octavian Dimofte” București

Smart Basketball Team vs. Olimpia București

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 2)
22 - 88
Faza 3 U13
2021-2022
Sala ”Octavian Dimofte” București

CSȘ Ploiești vs. Smart Basketball Team

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 1)
68 - 85
Faza 3 U13
2021-2022
Sala CN ”Dimitrie Ghica” Alexandria

Smart Basketball Team vs. CSȘ Alexandria

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 1)
47 - 75
Faza 3 U13
2021-2022
Sala CN ”Dimitrie Ghica” Alexandria

Olimpia București vs. Smart Basketball Team

(FAZA 3 NAȚIONALĂ, Turneul 1)
53 - 17
Faza 3 U13
2021-2022
Sala CN ”Dimitrie Ghica” Alexandria

Smart Basketball Team vs. CSȘ Ploiești

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
96 - 50
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

Smart Basketball Team vs. NBS Cluj

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
72 - 22
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

Smart Basketball Team vs. CSȘ Sibiu

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 2)
18 - 76
Faza 2 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

LAPI Dej vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
16 - 82
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

CSȘ Sibiu vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
33 - 67
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

NBS Cluj vs. Smart Basketball Team

(FAZA 2 REGIONALĂ, Turneul 1)
94 - 11
Faza 2 U13
2021-2022
Sala CSȘ Sibiu

Smart Basketball Team vs. LAPI Dej

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
47 - 79
Faza 1 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

Valbon Arad vs. Smart Basketball Team

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
100 - 104
Faza 1 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

Smart Basketball Team vs. Rookies Oradea

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 2)
22 - 68
Faza 1 U13
2021-2022
BTarena, Sala B

CN M. Eminescu vs. Smart Basketball Team

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
58 - 33
Faza 1 U13
2021-2022
Sala Sporturilor ”Victoria” Arad

Smart Basketball Team vs. Valbon Arad

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
2 - 0
Faza 1 U13
2021-2022
Sala Sporturilor ”Victoria” Arad

Smart Basketball Team vs. CN M. Eminescu Oradea

(FAZA 1 ZONALĂ, Turneul 1)
76 - 46
Faza 1 U13
2021-2022
Sala Sporturilor ”Victoria” Arad

Rookies Oradea vs. Smart Basketball Team

Clasament CNU13, Faza 1, Grupa D

Poz.TeamPCTMJVÎPMPPDIF
1844034762285
2642219517520
3440426331-305
40000000

Clasament CNU13, Faza 2, Grupa 4

Poz.TeamPCTMJVÎPMPPDIF
1191091515243272
2191091491193298
3161064430265165
4131037231522-291
5121028233452-219
6111019227452-225

Under 13 2021-2022

DateTeamsOra / Rez.FazăSeasonSală / Teren
ROOKIES
SMART U13
Faza 1 U132021-2022
SMART U13
CNME ORADEA
Faza 1 U132021-2022
SMART U13
VALBON
Faza 1 U132021-2022
CNME ORADEA
SMART U13
Faza 1 U132021-2022
SMART U13
ROOKIES
Faza 1 U132021-2022
VALBON
SMART U13
Faza 1 U132021-2022
SMART U13
LAPI DEJ
Faza 2 U132021-2022
NBS CLUJ
SMART U13
Faza 2 U132021-2022
CSȘ SIBIU
SMART U13
Faza 2 U132021-2022
LAPI DEJ
SMART U13
Faza 2 U132021-2022
SMART U13
CSȘ SIBIU
Faza 2 U132021-2022
SMART U13
NBS CLUJ
Faza 2 U132021-2022
SMART U13
CSȘ PLOIEȘTI
Faza 3 U132021-2022
OLIMPIA
SMART U13
Faza 3 U132021-2022
SMART U13
CSȘ ALEXANDRIA
Faza 3 U132021-2022
CSȘ PLOIEȘTI
SMART U13
Faza 3 U132021-2022
SMART U13
OLIMPIA
Faza 3 U132021-2022
CSȘ ALEXANDRIA
SMART U13
Faza 3 U132021-2022
SMART U13
CSȘ SIBIU
Turneul Final U132021-2022
CSM Tg. JIU
SMART U13
Turneul Final U132021-2022
SMART U13
SPORTUL
Turneul Final Faze Eliminatorii U132021-2022
DAN DACIAN
SMART U13
Turneul Final Faze Eliminatorii U132021-2022
ROOKIES
SMART U13
Turneul Final Faze Eliminatorii U132021-2022

VREI SĂ AFLI NOUTĂȚILE SMART?

ÎNSCRIE-TE LA NEWSLETTER!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.